TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.02.2016, Në orën: 12:46 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 177 herë

Titulli : Fiat Doblo 1.2 Benzin Klima -05

Çmimi : 4,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat Doblo

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Pick-Up

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 109

Motori (kubik) : 1.2

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shitet Fiat Doblo ne gjendje shum mir te teknike i doganuar ne maj te ketij viti ka regjistrim 4 muaj e gjys.Ka 109,216km te garantuara me liber. Esht 1.2 beniz me hargjime shum te vogla.Mund te perdoret per familje dhe firma dhe posedon armortizera per ngarkes.Ka klim,abs,servo,CDplayer,dritare elektronike,ka dypar goma te veres me fellne kurse te dimrit te paperdorura me bandash.Ka rrypin dhembezor te ndrruar dhe ulen+filterat si dhe posedon bagazhin per ngarkes mbi vetur.Nuk ka nevoj per investime.Telefoni mbas ores 6, 044-816-750 kurse viber +37744-945-257 mund te kontaktoni kurdo.Bejm edhe ndrrim me golf 4

SHPALLJET TJERA