TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.02.2016, Në orën: 18:45 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1365 herë

Titulli : Opel Corsa 1.4 Benzin Me Klimë

Çmimi : 750 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 1994

Përshkrimi

Shitet Opel corsa 1.4 benzin në gjendje shumë të mirë teknike.

Vetura posedon: Klimë,abs,centrrall,xhamat me pullë,aur back.

Regjistrimi Rks i Skaduar dhe posedon denim 24 muaj(600€) për mos qlajmrim.

Ju mirëpresim.. 044 801 101

SHPALLJET TJERA