TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.02.2016, Në orën: 09:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1815 herë

Titulli : VW GOLF V 1.9 TDI KLIMTRONIK RKS

Çmimi : 6,500 €

Cmimi në zbritje : 6200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 240,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2005

Përshkrimi

SHITET GOLF 5 1.9 TDI VITI 2005
KLIM TRONIK
CD FON
ESP
FELLNE ALUMINI
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
NGJENDJE TE MIR TEKNIKE MEKANIKE DHE I BUKUR
CMIMI 6500
KONTAKT:
+377 44 672 282
049 100 920

SHPALLJET TJERA