TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.02.2016, Në orën: 13:20 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3871 herë

Titulli : Shes Passat TDI 1.9

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 182

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes Passat 1.9 TDI ne gjendje Shume Te mire,klima tronike,ulset lekure nxemje ne karika,4 gomat e reja ne gjendje Shume Te mire me rks,6 shpejtesi per me Shume info kontakto ne 044/259-069 dhe viber +377/44-259-068

SHPALLJET TJERA