TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.02.2016, Në orën: 14:01 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 107 herë

Titulli : Mercedes c220 i posa doganuar 03

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 223,456

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2003

Ekstra : ABS, Immobiliser, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues

Përshkrimi

Shitet vetura mercedes c220 cdi
I posa doganuar ne gjendje perfekte
Vetura posedon
Klimatronik funkcionale
ESP abs mbyllje qendrore
Senzora parkingu para dhe prapa
Gjamat me rrym
Tempo mat
Mbyllje qendrrore
Ulset me rrym
Drita mjegulle
Fellne bukura me goma reja
I servisuar
Vetura osht shum shum e ruajtur
Nuk osht peng
Mundsi ndrrimi me vetur te vogel
Pres bleres serioz
Thirrjet prej ores 08-23
+37744499239
045424646

SHPALLJET TJERA