TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.02.2016, Në orën: 21:21 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 7189 herë

Titulli : Golf 4. 1.8 Turbo Bezin

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 205

Motori (kubik) : 1.8

Viti : 2002

Ekstra : Alarm, Immobiliser, Radio, Child Locks, DVD Player

Përshkrimi

Shes Veturen Golf 4.= 1.8 Benzin Turbo qmimin me marrveshje Vetura Gjindet ne Zvicerr po me nje marrveshje sillet ne Kosov. Ka keto Kritere vetura ka komplet servisin e keym ne mujin 03.Nentor te vitit 2015. Kilometrazha 205.000 km me goma 2 zezoa ku do te thot Ver e dimer Karriget ka me nxemje Ka Panoram mbi ne Tavan te Vetures ku hapet.menjaqi e 5 shpetsi manul.i Ngjyr e kuqe nga jasht nga brenda komplet Limur ne ngjyr te Zez asht per gjdo informat apo kerkim te ndoj Fotove nr kontaktues per Bleres serioz +41797732750 kam viber dhe Watsapp

SHPALLJET TJERA