TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.02.2016, Në orën: 22:17 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1623 herë

Titulli : Shes Pezho 307

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 307

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Furgon

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes Pezho 307 Dizel viti Prodhimit 2004 Kanavigacion Karriget me Nxemje asht shum ne gjendje te mir i regjistrum me tabela RKS.06 ne fund te vitit 2015 me Dypar Goma per Ver e Dimer qmimin 4800 € po me marrveshje nr Kontaktues +41797732750 Dhe nr i Ks +37745638519 qe te dy numrat kan viber e Whatsapp ju lutem vetem bleres serioz ju Flm

SHPALLJET TJERA