TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.02.2016, Në orën: 00:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 164 herë

Titulli : samsung galaxy young

Çmimi : 35 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : shiten 2 tel samsung galaxy young....nje i bardh dhe nje i zi...te perdorur por ne gjendje perfekte sistem android 2.3.6....wi-fi kan...viber , facebook , youtube te instalum...memorja 290mb..,,internali 190mb...mundeni me rrit memorjen e internalit permes micro sd card nese doni me instalu aplikacione me teper...foto apo mp3...ka vend per micro sd ...kan vetem nje kamer mrapa 3mp jan ne gjendje shum te mir .shiten vetem tel... adapter nuk kan...qmimi per cop 35 eur.

SHPALLJET TJERA