TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.02.2016, Në orën: 11:37 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3394 herë

Titulli : VW Golf VII Comfortline 1.6 TDI me Webasto i Doganuar

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 66,415

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2012

Përshkrimi

Golf VII Comfortline 1.6 TDI Bluemotion
Vëllimi i motorit: 1.6 / 1598 ccm
Fuqia: 77KW (105KF)
Viti i prodhimit: 2012
Kilometra të kaluara: 66.415 km te Garantuara me liber servisi
- Ngjyra e kaltër e mbyllur metalike
- Nxemje Qendrore me teledirigjim Webasto
- Klima automatike dy-zonale “Climatronic”
- Radio CD me Touchscreen, CD/MP3, SD card
- Mbështetëse për duar para me fijok, dhe mbrapa
- Ulëset e para komfore dhe me rregullim të lartësisë
- Ulëset e para me ngrohje
- ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
- Mbyllje qendrore me teledirigjim
- Xhamat para dhe mbrapa elektrik
- Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
- Make-up pasqyre nën mbrojtëset e diellit
- Timoni nga lëkura
- Bordkompjuter
- Freni i parkimit elektrik me Auto Hold funksion
- Senzora parkimi para dhe mbrapa “Park Pilot”
- Larëse të dritave kryesore
- Farat me rregullim të lartësisë
- Fellne Alumini
- 2 Çelësa
- Libër servisi etj.

SHPALLJET TJERA