TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.02.2016, Në orën: 21:09 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 941 herë

Titulli : Shitet Shtepia ose leshohet me Qera ne Prishtine Bregu i Diellit lagjeja e Re

Çmimi : 235,000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 360m2

Dhoma Gjumi : 7

Banjo: 3

Mobilimi : po

Përshkrimi : Nga pronari shitet shtepia ne Prishtine Bregu i Diellit lagjeja e re afer maxit 24h, rruges B dhe C autostradave, shtepia esht e perfunduar dhe e gatshme per banim. vend i mir per banim gjith ashtu esht e pershtatshme per ndonje veprimtari apo biznes apo me leshu me qera, ka pamje dhe qasje ne autostrade siq shihet ne foto, esht 2 - 3 min me vetur nga qendra e qytetit,
Dokumentacioni I gjithi esht ne rregull, dhe kontrata mundet mu be menjher tek noteri


Informat: per te gjith te interesuarit e shumt per shtepin, ne pjesen para shtepis qe ka qen nje hapsir shum nga blersat jon frigu mos po behet ndertim i lart 8 apo 10 katesh, dhe per info ne at hapsir kan mu ndertu tri objeket te vogla banesore nga 5 kateshe po thuajse sa shtepit tona dhe nga rruga dot largohet 3metra dhe rrugen dhe dritaret i kan ne anen tjeter, ka shtepit tona skan as qasje as dritare... siq e shihni ne foton sqaruese, nje objekt dot jet nal shtepis dhe dy objekte dot jen ner shtepin, dhe komplet perpara shtepis esht parku hapsira me ndriqim e atyre objekteve, dot thot me kaq mer fund kjo qeshtje dhe gjith ashtu po kompletohet lagjeja, dhe te interesuarit per shtepin mujn shlir ti verifikojn ne komun keto informata...


Qmimi esht 235.000 euro

per info shtes Tel 044 240419
Viber +37744240419http://www.merrjep.com/Shpallja/Shitet/Prishtin%C3%AB/VENDBANIME/Sht%C3%ABpi/Shitet-Shtepia-ose-leshohet-me-qera-ne-Prishtine-/2273061

SHPALLJET TJERA