TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.02.2016, Në orën: 13:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 456 herë

Titulli : Shitet peugeot partner 1.8i

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot Partner

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 1.8

Viti : 2000

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags

Përshkrimi

Shitet peugeot partner 1.8 benzin Me 5 ulse Regjistrim de me gusht 2016 Radio me cd dhe navigacion Klim Abs etj... Per ma shum nr: 045604888 ose 049631092

SHPALLJET TJERA