TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.02.2016, Në orën: 18:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 356 herë

Titulli : golf 5 1.9 tdi 6 shpejci

Çmimi : 7,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 256,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2004

Përshkrimi

vw golf 1.9 tdi 6 shpejci viti 2004 :opsione timon 3sh navi të golf 6 -4gjamat elektronik ulset sport kilometrazha 256mi te garantuara shum i ruajtun komplet setin e ndrrum korp llamell zamajts dhe komplet serviset e kryera nuk ka nevoj per asnje investim 2par fellne 15coll me goma t dimrit të reje dhe 17 coll me goma vere te reja boj edhe ndrrim tel 049-172-180 viber. whacap

SHPALLJET TJERA