TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.02.2016, Në orën: 19:15 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2371 herë

Titulli : VW Passat 3C

Çmimi : 8,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

vetura esht ne gjendje shum te mir i ka te gjitha serviset e kryera .rrypin e bregaznos komlet set e ka te ndrruar 04 01 2016 dhe ka garancion per 90.000 Km - uleen me filtera pastaj i ka te 4 gomat te reja me garancion 2 vjeqar rexhistrimin e ka deri 05 09 2016 dhe nuk asht i lane. hipotek vetura asht 2.0 tdi dhe ka matorr te modelit te ri pres ofertus serioz
kilometrat i ka te garantuara

SHPALLJET TJERA