TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.02.2016, Në orën: 19:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1332 herë

Titulli : vw passat 2004 automat 1.9 TDI

Çmimi : 3,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200

Motori (kubik) : 1,9

Viti : 2004

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shes nje vw Passat ne gjendje shum te mir makina gjendet ne gjakov. Sa po i ardhur nga Suedia me dugan edhe regjistrim 5000 euro pa dugan edhe regjistrim 3000 euro. Shkrut per makinen, osht nje passat vitit 2004 1.9 TDI 140 ps dmth kuaj foqi. Ka klimatronic ac radio CD, AUTOMATIK punon shum mir ne motor dhe ne marsh

SHPALLJET TJERA