TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.02.2016, Në orën: 20:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 573 herë

Titulli : jetta 1.6 Benzin plin

Çmimi : 450 €

Kategoria : Vetura

Përshkrimi : Shitet APO ndrrohet jeta 1.6 me plin viti 1986 punon Shum mir rks i skadum kerri a i rujtun si jasht dhe mrena Nr kontakti 045269165

SHPALLJET TJERA