TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.02.2016, Në orën: 23:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1248 herë

Titulli : VW Golf 5 1.9 TDI RKS

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes automjetin Golf 5 TDI 1.9 eshte ne gjendje te shkelqyer si brenda ashtu dhe jashte. Regjistrim i dyte ne Kosove . Automjeti posedon klime ,bord kompjuter, tempomat, kater goma te reja M?S, servisin e rregullt e ka te kryer para 10 ditesh, me nje fjale i kompletuar. Automjeti eshte ne emrin tim personal dhe mund te perkthehet menjehere, nuk eshte ne hipoteke.

SHPALLJET TJERA