TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.02.2016, Në orën: 23:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3519 herë

Titulli : BMW 320d M Packet -06 Ndrrim Me X5 2007-2009

Çmimi : 10,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

Bmw 2.0 diesel
Viti 2005 model 2006
Motorrin me 163 ps me partikal filter
Regjistrimi i dyt n'rks
Regjistrim deri me 07.05.2016
I ardhun prej zvicrres

EXTRA:
Xenon me dynamic sistem levizin ne kthesa
Senzora parkingut para dhe mrapa
Radio cd
Shanzher me 6cd
Aux
Pulla ne vollan
Tempomat
Lleda ne brava
Perde mrapa n'xham
Amortizerat gasni me qu me ul kerrin sipas deshires
Fellnet 19
Plus goma te dimrit 16
Karrikat likures rekaro me shum opcione
Kilometrat aktuale 287000
I servisur me rregull me liber servisi
2 Qelsa
Edhe shum sene tjera extra shihet ne foto

Viber +38649340160

MUNDSI NDRRIMI VETEM ME X5 2007-2009
FLMM

SHPALLJET TJERA