TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.03.2016, Në orën: 00:50 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 683 herë

Titulli : Porsche Boxster S 3.2 280 hp

Çmimi : 22,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Porsche Boxster

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Kabriolet

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 100

Motori (kubik) : 3.2

Viti : 2006

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Porsche Boxster S 3.2 280 hp
Mileage: 15.250 mil
Colour: Silver
Cabriolet
Info: frenat ABS, ACC / Air conditioning, shoferi Airbag & pasagjerëve, elektronike Kontrolli i Stabilitetit, Traction Kontrollit, CD stereo, dritat xenon, Front energjisë Windows, Cruise Control, bllokohet Remote, bord kompjuter, revistën e plotë të shërbimit, Alarm, rrota LM, Timon hidraulik, airbags Onash, vende lëkure, pezullimi Sports, vende sportive, mundeni me qu email nese jeni te interesun. arben_330ci@hotmail.com. Vetura gjndet ne gjakov dhe osht pa i duganun qmimi vlen me duvan.

SHPALLJET TJERA