TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.03.2016, Në orën: 15:15 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2636 herë

Titulli : GOLF 4 1.6 Benzin 5 Muj Regjistrim Bojm Ndrim

Çmimi : 2,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 1998

Përshkrimi

Shitet Golf 4 Kabriolet 1.6 benzin VitI 1998
Ne gjendje shum te mire pa as ni defekt i Servisum Regjistrim ka deri me 17.07.2016 Vetura Posedon Air Bag Abss Esp Klim Funksionale Gjamat Elektronike 4 copa pasqyret Elektronike Centrall Hidrulik Karikat Likur Fellgat e Aluminit Extra jan me goma te mira Kabrioleti hapet dhe mbyllet pa problem nuk ka nevoj me investu asht i rujtun dhe i pastert Hipotek nuk Asht Bajm edhe Ndrim....

Tel dhe Viber 044 542 582

SHPALLJET TJERA