TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.03.2016, Në orën: 15:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4218 herë

Titulli : Audi A4 2.0 tdi e sapo doganuar

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

shes audi A4 dizel 2.0 tdi me dogan te pagune e ardhur nga zvicrra viti prodhimit 12-11-2005 ne gjendje shum te mir teknike dhe optike info : 044926824

SHPALLJET TJERA