TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.03.2016, Në orën: 15:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1344 herë

Titulli : BMW 320D Automatik E46

Çmimi : 6,990 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

BMW 320D Automatik E46 - 2.0 Dizell, viti 2005 , Vetura eshte e importuar nga Zvicrra.dhe me gjendje perfekte, e doganuar Eshte e garantuar per Kilometra, Posedon librin e servisit..

Opcionet – Automatik, KlimaTronic, Bloototh per intergrim te telefonit, Radio CD Player, Uleset lekur dhe me ngrohje, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Fellge alumini , Dritaret elektronike, Rregullim shpejtesie (Tempomat), Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, Senzora Parkingu para dhe mbrapa . Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik, 2. Celesa etj.

Cmimi : 6990 Euro kurse me ndrrim 7500 euro
Tel, 044116869,049116869 Viber +38649116869

Te gjitha Veturat tona jan te importuara nga Zvicrra dhe kan garancion ne Kilometrat e kaluara...

Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI. Facebook ; https://www.facebook.com/AutosallonJONI/photos_albums_albums

SHPALLJET TJERA