TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.03.2016, Në orën: 15:38 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1360 herë

Titulli : Passat 3C viti 2012 dizel 2.0 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kaftë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2012

Përshkrimi

shes Pasat viti i proshimit 2012 dizel 2.0 TDI posedon : klim tronik , tempomat , bordkompjuter , karriga me nxemje , gjama elektronik , pasqyre elektronike , gjoma te reja te dimrit , kilometrat me garancion 182000 me liber te servisit , i ardhur nga gjermania i regjistruar ne rks perher te par . per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044 26 9000


Gjendemi ne vushtrri auto salloni BONISI dhe mund te na kontaktoni qdo dit nga ora 08 : 00 deri 20:00 h

SHPALLJET TJERA