TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.03.2016, Në orën: 15:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1104 herë

Titulli : Golf 7 viti 2013 dizel 1.6 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2013

Përshkrimi

Shes GOLF 7 viti i prodhimit 2013 dizel 1.6 TDI 77 KW posedon : Klim tronik ,Novigacion , tempomat , bordkompjuter , gjama elektronik , goma te reja, kilometra 142000 KM me garancion me liber te servisit , i ardhura nga gjermania me dogan te paguar , per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044 26 9000

Gjendemi ne vushtrri auto salloni BONISI dhe mund te na kontaktoni qdo dit nga ora 08 : 00 deri 20:00 h

SHPALLJET TJERA