TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.03.2016, Në orën: 17:58 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 255 herë

Titulli : Mercedes R Clas 320 FULL FULL FULL EXTRA

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : 4X4

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 186,000

Motori (kubik) : 3.0

Viti : 2007

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

MERCEDES R320CDI NGJYR HIRI METALIKE I DOGANUAR DHE REGJISTRUAR FULL EXTRA NE GJENDJE SHUM TE MIR ME TE GJITHA SERVISET E KRYERA NUK KA NEVOJ ASNJE CENT INVESTIM.PER ME SHUM INFO KONTAKTONI NE TEL 044-328-020 ose 049-553-371

SHPALLJET TJERA