TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.03.2016, Në orën: 18:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1794 herë

Titulli : Shes Opel Corsa 1.0 benzin rks 6 muj

Çmimi : 2,650 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1000

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes veturen opel corsa ne gjendje prefekte shum e rujt si mbrenda ashtu dhe jasht hargjimet shum te vogla e regjistruar rks edhe 6 muj etj tel 044878355 ose 049190030

SHPALLJET TJERA