TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.03.2016, Në orën: 18:26 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1118 herë

Titulli : VW PASSAT 2.O TDI DSG CH -08

Çmimi : 6,699 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

Shitet VW PASSAT 2.0 TDI, SWISS Packet.... DSG- Automatik Tiptronik ne gjendje te perkryer, me te gjitha Full Opcionet qe i nevoiten nje veture moderne.

PASSATI i ruajtur ne maximum....si i ri****VETURË PËR MERAKLI****

Vetura eshte e sapoardhur nga Zvicra -
E PA DOGANUAR!

* Viti: 12/2008, I shitur ne vitin 2009
* Modeli i avansuar i PASSAT-it - HIGHLINE
* Motori: 2.0 TDI - Diesel 103 KW, ( model i ri )
* Ndërruesi i Shpejtesive: DSG Automatic -Tiptronic
* Ngjyra: Hiri Metalike
* Dyer: 4 + 1

/ Full Opcionet /

* Board Kompjuter
* Klimatronik dy zonale
* ABS
* ESP
* Servo
* Airbag
* Drita Cristal me llupè
* Pasqyret me kontroll elektronik
* Crom paket brenda dhe jashte
* Alarm Fabrikisht të VW-së
* Bllokade kunder vjedhjes
* Senzor te retrovizoreve
* Senzor te shiut
* Sound Pakete Fabrikisht me Autoparlanta
* Telefon te integruar
* Halogenka para dhe pas (halogenkat e para i ka te integruara ne far)
* Fellne 16' me 4 Goma të sapo vendosura
* Gepeku me hapje elektronike si dhe me teledirigjues
* Dyert Central me teledirigjues
* Çeles me teledirigjues
* Mbyllje nga brenda
* Parot sistem

Eshte modeli me i avansuar i ketyre veturave!

* Hargjimet me katalog: Rruge e Kombinuar - Fuel consumption combined: ca 4.7 l/100 km, Rruge Lokale - Fuel consumption (urban): ca 5.5 l/100 km, Rruge e hapur - Fuel consumption (extra-urban): ca 4.2 l/100 km

Vetura eshte perfekte dhe ideale per familje, per cdo gje eshte 100% e sigurte, ne gjendje te shkelqyeshme, nuk ka nevoje per asnje me te voglin investim, eshte ne Prishtine dhe shitet nga pronari.

Te gjithe te interesuarit mund te lajmerohen cdo dite prej ores 08:00 deri 22:00.

tel. 045 979 900 dhe 045 508 005

Ju lutemi mos dergoni SMS!

Presim bleres serioz.

SHPALLJET TJERA