TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.03.2016, Në orën: 18:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2320 herë

Titulli : VW Tiguan 2.0 TDI -08

Çmimi : 14,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Tiguan

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

Shes Tiguan 2.0 TDI 4x4, viti 2008 i blere ne BAKI Automobile me km 00, tani i ka 148.000.
6+R Shpejtesi
Eshte ne gjendje perfekte si ne karaseri si ne motor.
I ka te gjitha serviset e kryera me rregull ne servis te autorizuar, dhe e ka librin e servisit.
Ka paisje ekstra kunder vjedhjes te montuar 600 Euro.
4 xhamat elektrik
Tempomat.
Ndrrim nuk bej.

SHPALLJET TJERA