TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.03.2016, Në orën: 21:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 182 herë

Titulli : Muzik per vetur 1200 watt

Çmimi : 220 €

Kategoria : Pjesë & Paisje

Përshkrimi : Shes muziken per vetur Bufer, Zmadhuse dhe bateri. Te gjitha punojn per mrekulli dhe kan qen te montume ne vetur deri me tani per gjdo informat mund te na kontaktoni ne nr e tel: +37745612250 flm per mirkuptim.

SHPALLJET TJERA