TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.03.2016, Në orën: 21:40 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 62 herë

Titulli : Muzik per vetur 1200 watt

Çmimi : 220 €

Kategoria : Pjesë & Paisje

Përshkrimi : Shes muziken per vetur 1200watt Bufer, Zmadhuese dhe Bateri, muzika punon per mrekulli dhe eshte ne rregull per gjdo informat mund te na kontaktoni ne nr tel: +37745612250

SHPALLJET TJERA