TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.03.2016, Në orën: 09:30 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 5304 herë

Titulli : Shitet OpelCorsa

Çmimi : 2,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 220,000

Motori (kubik) : 1.2

Viti : 2005

Ekstra : Immobiliser, Gjurmues

Përshkrimi

Shes OPEL CORSA 1.2B në gjendje shumëtëmirëteknik,e importuar nga Zvicrra,
Vetura është shum e Paster si brenda po ashtu dhe jasht , vetura është e Qlajmruar e gaqshme per Dogan... pres bleres Serioz...!

SHPALLJET TJERA