TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.03.2016, Në orën: 10:24 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 354 herë

Titulli : LOKAL ME QERA rr.UCK 28 perball komunes se vjeter Prishtine

Çmimi : 200 €

Kategoria : Qera: Dyqane & Objekte Afariste

Madhësia : 25m2

Banjo: PO

Përshkrimi : Leshohet lokali me qira ne rrugen UCK 28 perballe Komunes se vjeter te Prishtines.

Lokali ka 25m2 dhe eshte e pershtatshme per zyre, avokat, noter etj.

Cmimi: 200 euro
Tel: 044 248 455

SHPALLJET TJERA