TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.03.2016, Në orën: 21:50 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2106 herë

Titulli : Fiat punto 1.9 dizel

Çmimi : 2,250 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat Punto

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 06.2

Ekstra : Alarm, Panorama

Përshkrimi

Shitet vetura fiat punto 1.9 dizel 3 dyer ngjyre e bardhe viti I prodhimit qershor 2002 me klime dhe abs xhamat dhe dyert me mbyllje qendrore timonin hidraulik. Regjistrim ka deri me date 08.06.2016. Betura ka qene prone e nje probari deri tash pronari i dyte ne RKS jam une. Vetura shitet per arsye se e kam.blere nje tjeter. Vetura eshte ne gjemdje te rregullte mundeni me e komtrollu ku te doni mund te.me lajmeroheni edhe ne viber. Pres bleres serioz. Faleminderit per mirekuptim. Vlene te ceket se bateria ka garancion deri ne janar 2017

SHPALLJET TJERA