TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.03.2016, Në orën: 01:46 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3531 herë

Titulli : VW Golf VI 2.0 TDI DSG Me DOGANË +HOMOLOGIM -09

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

Shes VW Golf VI 2.0 TDI, i sapo ardhur, ne gjendje te perkryer, me te gjitha Full Opcionet qe i nevoiten nje veture moderne...

Doganè, Homologim dhe Kontrolle teknike te Paguar
Golfi eshte shume shume i pastert, i ruajtur ne maximum....si i ri ***VETURË PËR MERAKLI****

Vetura eshte e servisuar cdo here ne servisin e autorizuar te VW-së.

***Posedoj faturat e shitjes, Garancionin, GTU dhe Liber servisi me full histori****

* Model i avansuar i Golf VI - HIGHLINE
* Motori: 2.0 TDI- Diesel
* Ndërruesi i Shpejtesive: AUTOMATIK - DSG (6Shpejtesi + R+S)
* Ngjyra: Hiri Metalike
* Dyer: 4 + 1

/////// Full Opcionet //////

* Multi Board Kompjuter
* Navigacion
* Karrika / Interier lëkurë
* Karrikat me ngrohje
* Timon Multifunksional
* Klimatronic
* Pasqyret me drita dhe i palohen
* Park Senzorê - Sistem parkimi
* Sistem stabilizimi
* Bluetoth
* Halogenka / Drita te kthesave
* AUX Pack ( Mundesi e lidhjes me laptop apo netbook \ iPhone / Samsung etj
* ABS
* ESP
* Servo
* Airbag
* Drita cristal me ndezje Automatike Fabrikisht
* Pasqyret me kontroll elektronik
* VW / SD multi Radio
* Alarm kunder vjedhjes Fabrikisht
* Senzor te retrovizoreve
* Senzor te shiut
* Sound Pakete Fabrikisht me Autoparlanta para dhe pas
* Telefon te integruar
* Fellne Fabrikisht te Golf VI - 16 "
* 4 Xhamat elektronik me pulle (me hapje/mbyllje elektronike)
* Gepeku me hapje elektronike si dhe me teledirigjues
* Dyert Central me teledirigjues
* 2X Çeles me teledirigjues
* Mbyllje nga brenda

* Hargjimet me katalog: Rruge e Kombinuar - Fuel consumption combined: ca 4.5 l/100 km, Rruge Lokale - Fuel consumption (urban): ca 5.5 l/100 km, Rruge e hapur - Fuel consumption (extra-urban): ca 3.5 l/100 km

Golfi eshte per cdo gje eshte 100% i sigurte, ne gjendje te shkelqyeshme, nuk ka nevoje per asnje investim, eshte ne Prishtine dhe shitet nga pronari.

Te gjithe te interesuarit mund te lajmerohen cdo dite prej ores 08:00 deri 22:00.

Ju lutemi mos dergoni SMS!

info.ne tel. 045 979 900 dhe 045 508 005 Presim bleres serioz.

SHPALLJET TJERA