TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.03.2016, Në orën: 01:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1053 herë

Titulli : BMW 316 i Compact 1 vit rexhistrim -03

Çmimi : 3,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 316

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2003

Përshkrimi

BMW 316 i, Compact, 1 vit rexhistrim

Klim ne funksion, centrall, alarm, ABS, ESP, guma te reja, shiber etj.etj.

Vetura esht shum ne gjendje te mir dhe te rujtne mund ta kontrolloni ku te doni

049-859-859

049-863-113

SHPALLJET TJERA