TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.03.2016, Në orën: 01:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3544 herë

Titulli : BMW 525 D, AUTOMATIK, ne RKS

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 525

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2500

Viti : 2011

Përshkrimi

BMW 525 D, AUTOMATIK, ne RKS

VETURA POSEDON; Klimatronik dy zonale, Navigacion, Cd radio, AUTOMATIK, 2 qelsa, libra te servisit, xhamat me rrym, pasqyret me rrym, etj etj.

Vetura esht pa asnje defekt dhe ne gjendje perfekte mund ta kontrolloni ku te doni

049-859-859

049-863-113

SHPALLJET TJERA