TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 3.03.2016, Në orën: 09:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1447 herë

Titulli : Shes golf 5 2.0 Tdi

Çmimi : 4,750 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Vjollcë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 207,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Golf 5 2.0 Tdi me 6 shpejtesi I Po sa ardhur nga jashte I pa doganuar ne gjendje Shume Te mire si Brenda Po ashtu edhe jashte me liber Te servisit per me Shume info kontakto ne nr 044/259-069 dhe viber +377/44-259-069

SHPALLJET TJERA