TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.03.2016, Në orën: 16:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 140 herë

Titulli : Shitet Samsung S4

Çmimi : 160 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Shitet Samsung S4 i ardhur prej gjermanie ne gjendje te mir teknike ka 16 giga pa asni defekt ka mbrojce mbrapa dhe para gjam mbrojts Nr kontaktues: +37744-911-339

SHPALLJET TJERA