TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.03.2016, Në orën: 21:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1106 herë

Titulli : Hundai Tucsan

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Hyundai Tucson

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2006

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player

Përshkrimi

Shes Hundai Tucsan ne gjende perfekte i sapo ardhur nga ch 2.0disel 4x4 goma te reja te dimrit dhe veres karriket me nxemje e shum opsione tjera

SHPALLJET TJERA