TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.03.2016, Në orën: 22:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4505 herë

Titulli : Golf 4

Çmimi : 3,450 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 189

Motori (kubik) : 1.6 SR

Viti : 1999

Ekstra : ABS, Alarm, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Golf 4 1.6 SR i Doganum Esht shum i ruajt siq jasht ashtu dhe brenda
po shihet ne foto .
Mundni me kontaktu edhe Viber ose Whatsap +38649280749

SHPALLJET TJERA