TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.03.2016, Në orën: 01:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 6237 herë

Titulli : VW GOLF 7 2.0 TDI 6 SHPEJTESI KAMER NAVI-ME DOGAN.

Çmimi : 20,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2013

Përshkrimi

VW GOLF 7 2.0 TDI HICHLINE,FULL EKSTRA, 6 SHPEJTESI,KARRIKAT ALKATARA ,KLIMATRONIK,ESP,TEPOMAT,BORDKOMPJUTER,KARRIKAT ME NXEMJE,SENON-BI SENON, DHEZ ME BUTON ,DYRT HAPEN NE MENYR AUTOMATIKE(SENZOR),PASQYRAT I PALOHEN AUTOMATIK, LED MBRAPA,KAMER PARA,DHE MBRAPA,SENZORA PER PARKING PARA DHE MBRAPA,+PARK PILOT (PARKOHET VET VETURA) ,START STOP-SYSTEM,NAVIGACIONIN E MADH PROFSONAL MA TE RIUN,SENZORA TE SHIUT,USB,SD KART,4X GJAMAT ELEKTRIK,PASQYRAT ELEKTRIK,VITI NE FUND TE 2013-MODEL 2014,KM 181148 ME LIBER SERVISIT TE GARANTURA,2 QELSA,I PO SA ARDHUR NGA GJERMANIA,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,ME DOGAN TE PAGUAR...

SHPALLJET TJERA