TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 4.03.2016, Në orën: 16:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1640 herë

Titulli : Picap cady

Çmimi : 2,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen %%

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Pick-Up

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 218,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1997

Përshkrimi

vetura esht ne gjendje shum te mir dhe te rregullt me tabela te huja per informata me te hollsishme 049180068
ekstrA ; klim, abes , gjama elektrik , hidraulik , mbyllje qendrore , cd playre , airbag , rregullus klime . etj ...

SHPALLJET TJERA