TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.03.2016, Në orën: 17:37 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 174 herë

Titulli : Iphone 6 16 gb unlock space grey i ardhun nga CH.

Çmimi : 400 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Iphone 6
16gb
space grey
posedon mbrojtse para dhe mbrapa
mbushsi dhe kutia vjen me to

SHPALLJET TJERA