TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.03.2016, Në orën: 20:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1437 herë

Titulli : Vw Golf 6 2.0 TDI 2011 i sapo ardhun

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2011

Përshkrimi

Wv Golf 6 2.0 TDI 2011 higt line esht shum ne gjendje prefekte 160000km te garantuar me libra te servisit me dy qelsa esht nje vetur e kompletuar si dhe e garantuar per kilometra si dhe per gjdo send tjeter 1 pronar prei 2011 00km e kemi ble vet POSEDON Klima trnonik Navi tmadh me taq Bord kompjuter Alo fellga 17 Drita tmjegulles Tempomat Dritaret me rrym Esp per dimer Dy qelsa Etj etj

Tel: 044273462 049445220

SHPALLJET TJERA