TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.03.2016, Në orën: 20:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3327 herë

Titulli : MERCEDES S320 CDI LLONG FULL PANORAM

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes S 320

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3200

Viti : 2007

Përshkrimi

SHES MERCEDES S320 CDI VITI FUND 2006 VETURA ASHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT E RUJTUN SHUM SI MRENDA ASHTU EDHE JASHT

VETURA ASHT ME TE GJITHA OPSIJONEY QE I NEVOITEN ASHT FULL FULL EXTRA

NR KONTAKTI 045 368 718 ose 045 192 192

SHPALLJET TJERA