TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.03.2016, Në orën: 20:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2540 herë

Titulli : shes opel corsa 1.7dti nga jasht e pa doganuar

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi :

Karburanti :

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 1700

Viti : 2004

Përshkrimi

shes opel corsa disel 1.7 dti me km 180.. viti 2003 e qlajmruar e kam sjellur vet ne emen timin dhe mund te doganohen menjehet shpenzime minimale vetura posedon klim gjama elektronik komanda timon e shum sende tjera te cilat i posedon vetura dhe modeli vetures dhe sa i perket vetures jam ne gjendje te garantoj sepse e kam vozitue vet per sa koh qe kam dhe ka nje punim te shkelqyer si malufelga mitmirpres

SHPALLJET TJERA