TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.03.2016, Në orën: 20:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1460 herë

Titulli : Mercedes c 220 automatik

Çmimi : 13,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2010

Përshkrimi

Shes Mercedes c 200 2.2 dizel vetura posedon
- viti i prodhimit 23-12-2009
- avantgarde
- automatik tiptronik
- climatronic dy sezonale
- senzor shiut
- 4 gjamat elektronik
- pasqyret elektronike + me nxemje + led
- karrigat gjysem lkur
- karrigat elektronike
- karrigat me nxemje
- bord compjuter
- radio + cd + tel me blututh
- komanda ne timon
- tempomat
- dritat xenon
- drita te mjegulles
- 158091 km te garantuara
- fellne 16 me goma te reja te veres
- vetura eshte e sapo doganuar homologuar dhe regjistruar 1 vit te plot RKS
- vetura eshte e ruajtur si mbrenda ashtu dhe jasht dhe eshte ne gjendje te shkelqyer
- vetura eshte ne emrin tim personal dhe perkthimi mund te behet menjeher
- 044 234 686SHPALLJET TJERA