TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.03.2016, Në orën: 20:46 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3794 herë

Titulli : Audi a4 2.0 automatik

Çmimi : 8,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2007

Përshkrimi

shes audi a4 2.0 dizel vetura posedon :
- viti i prodhimit 2007
- automatik - tiptronik me 7 shpejtsi para + R
- climatronic
- komanda ne timon
- tempomat
- radio
- cd
- tel
- bordkompjuter
- navigacion
- ulset gjysem lkur
- ulset me ndamje
- ulset me nxemje
- drita te mjegulles
- xenon
- dritat me larje
- gjamat elektronik
- pasqyret elektronike + me nxemje
- senzor shiut
- senzor parkimi mbrapa
- fellne me goma te reja te dimrit
- 219000 km me libra te servisit
- vetura eshte ne gjendje shum te mir dhe eshte e ruajtur si mbrenda ashtu dhe jasht
- vetura ka regjistrim deri 04.06.2016
- 044 234 686


SHPALLJET TJERA