TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.03.2016, Në orën: 20:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2076 herë

Titulli : BMW 118 diesel -07

Çmimi : 7,722 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 118D

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 2007

Përshkrimi

BMW 118 diesel viti 2007 n gjendje perfekte me klim dhezja start stop sigurimi i par nkosov sigurim deri ngusht vetura nuk eshte hipotek n bank nr kontakti 044651860 dhe viber

shs

SHPALLJET TJERA