TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.03.2016, Në orën: 20:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3454 herë

Titulli : Opel Corsa nga Zvicrra

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1300

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes Opel Corsa 1.3CDTI (Dizell)motorr me Zingjir ECO TEC ne gjendje shum te mir e sapo ardhur nga Zvicrra Viti i Prodhimit 2005, vetura eshte shum e paster si mbrenda ashtu edhe nga jasht posedon :Klim Ac , ABS, Airbag, Komanda ne vollan , Vollan Levizes posht-lart ,Radio me CD Fabrikisht , Bordkompjuter, dritaret elektronike, pasqyret elektronike dhe me nxemje ,hapje nga lart me dirigjues , centrall, fellne me goma dimrit te reja , dy qelsa, libra servisi , Ekspertiza e ber ne Zvicerr me 25.12.2015 per dy vitet e ardhshme etj Full Extra .Vetura eshte ne gjendje shum te mir ,vetem bleres serioz .Pa Dogan

SHPALLJET TJERA