TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.03.2016, Në orën: 12:24 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 176 herë

Titulli : Pickup Caddy

Çmimi : 1,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen %%

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Furgon

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 290,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1998

Ekstra : ABS, Hidraulik, Airbags

Përshkrimi

vetura gjendet ne gjendje shum te mir dhe te rregull gjendet ne tabela gjermane info 049180068

SHPALLJET TJERA